V Letech vyrostlo Městečko, nová kavárna pro děti

16. 2. 2020

Vše začalo vizí paní majitelky Denisy Fabové vytvořit netradiční hernu s hrou na řemesla. Celý koncept zrál velmi dlouho a nyní máte možnost vyrazit na výlet a přijít se podívat na výsledek. Nadchne vás vzdušné velkorysé prostředí a roztomilé domečky – obchod, cukrárna, hasičárna, ale třeba i veterina a další. Čím chcete být? Útulná kavárna s velkou hernou je místem, kde zatoužíte omládnout a stát se znovu dítětem.

Prostor symbolicky otevřeli manželé Klusovi 12. listopadu a prozradili, že se chystají hernu pravidelně navštěvovat se svými dětmi. Dlouho očekávaná událost přivedla do Městečka rodiny ze širokého okolí a čekal tu na ně bohatý program, za zmínku stojí workshop hry na bicí nebo populární malování na obličej.

Městečko vychází maximálně vstříc rodinám s malými dětmi – je uspořádán tak, aby rodiče a pečovatelé měli přehled o svých dětech a hra na řemesla přirozeně motivuje děti spolupracovat, hrát si spolu a zkoušet si různé dovednosti. Každý domeček je doplněn krásnými ilustracemi a rekvizitami.

Pro děti, které dávají přednost pohybu a volnosti, jsou zde i sítě s klouzačkou, odrážedla a kreativní koutek.

Hernička navíc nabízí i zájmové kroužky pro děti (keramika, jóga), ženský kruh a chystá se mnoho dalších. Mimo to je kavárna příjemným místem pro setkání s přáteli u dobré kávy se zákuskem, anebo místem, kde se sejít na oběd. Denně zde připravují menu s ohledem na dětské strávníky. Můžete si také pronajmout sdílené kanceláře, nebo samostatný prostor pro lekce či oslavy. Objekt má vlastní parkoviště a na jaře bude otevřena zahrádka.

Skip to content