TJ Sokol Řitka: Nabídli bychom i víc, ale nejsou lidé

16. 2. 2020

TJ Sokol Řitka má více než 100 členů, z toho 65 dětí, které nejsou pouze místní, ale bydlí i v přilehlých obcích např. v Líšnici, v Černolicích… Naším posláním je zpřístupnit možnost pohybu všem, kteří o něj mají zájem. Vedle sportu vás pravidelně zveme i na společenské akce. Plánů a nápadů je spousta, nechcete se zapojit?

V TJ Sokol Řitka se věnujeme zejména dětem. Pořádáme pro ně všestranné hodiny rodičů s dětmi, cvičení předškolních a mladších školních dětí a florbal pro žáky.  Již tradičně organizujeme volnočasové akce – Maškarní karneval, Mikulášskou nadílku, Lampionový průvod nebo Dětský den. Rádi bychom veřejnosti nabídli i další kroužky/lekce, proto touto cestou hledáme nové zájemce, kteří by se chtěli věnovat dětem, ale nejen jim, uvítáme i zájemce o cvičení pro dospělé.

Pokud tedy máte chuť věnovat část svého volného času pohybu a předávání dovedností ostatním, nebo prostě jen chcete pomoct s organizací našich akcí a chodem Sokola, ozvěte se nám, budeme rádi!

Kontakt:
Hanka Mašková,
602 455 878

PS: Náš ženský badmintonový tým aktuálně hledá posilu. Hraje se každé pondělí a středu od 20:00. Pokud máte zájem, ozvěte se na 606 391 821.

Skip to content